1. Grażyna Staniszewska

Nauczyciel, społecznik, poseł na Sejm i do Parlamentu Europejskiego nieprzerwanie przez 20 lat. Wcześniej w zarządzie jawnej i podziemnej Solidarności. Do końca broniła samodzielności województwa bielskiego. Stworzyła ogólnopolski program komputeryzacji szkół. Inicjatorka konkursu na Zielony Zakątek w Bielsku-Białej. Prezes Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Patron i współorganizator bielskich Rodzinnych Rajdów Rowerowych, w których 2 razy do roku bierze udział po 3 000 osób.

______________________________________________

Zobacz:
Biografia
Encyklopedia „Solidarności”

Zielony zakątek w Bielsku-Białej
Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia
Bielskie Rodzinne Rajdy Rowerowe
Wiślana Trasa Rowerowa
Polski Portal Edukacyjny „Interklasa”

3 odpowiedzi na „1. Grażyna Staniszewska

  1. Pingback: Grażyna Staniszewska

  2. Ad pisze:

    Droga Pani Grażyno!!
    Niech Pani ratuje dziedziniec zamkowy przed tym tragicznym projektem a ma Pani mój głos. To jaki projekt wygrał budzi wielkie kontrowersje, zbyt ingeruje w zamek. bylo wiele lepszych projektów. Spotykałem się na świecie z takimi zadaszeniami i nigdy nie widziałem aż takiego…….. ciężko to nazwać.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>