Jacek Krywult odmówił udziału w debacie o przyszłości miasta

Na początku odmawiały bielskie media. Musiałyby zainwestować, a one na kampanii chcą zarabiać…

Debatę na temat najważniejszych spraw w mieście próbowało zorganizować tylko Radio Katowice. Przyszłam ja i Stanisław Pięta. Jacek Krywult nie miał czasu, Krzysztof Michalski „był gdzieś w Polsce”.

W tym tygodniu domówiły się ostatecznie trzy nasze sztaby, zgodziliśmy się, że poniesiemy solidarnie koszty i wystąpiliśmy do Jacka Krywulta o przyłączenie się do tej inicjatywy. Pierwsze sygnały były pozytywne. Debata miała się odbyć jutro, w czwartek w samo południe w hotelu President. Ale już wczoraj wieczorem okazało się, że… prezydent Krywult nie ma czasu.

Zaproszenie na debatę

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Prasowe, Sprawy Bielska-Białej, blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jacek Krywult odmówił udziału w debacie o przyszłości miasta

  1. wyborca pisze:

    Nareszcie merytoryczna debata. Argumenty są przy Pani. Teraz jestem pewny. Głosuję na Panią. Moja rodzina też. Trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>