Witaj mój prywatny blogu :-)


Z utęsknieniem na Ciebie czekałam :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Witaj mój prywatny blogu :-)

  1. kropka pisze:

    Pani Staniszewska tylko w słowach jest mocna i przypomina sobie o mieszkańcach Bielska przy okazji wyborów. A tak właściwie to NIC dla miasta nie zrobiła i (sądzę) nie zrobi. Pamiętam,że palcem nie ruszyła jak sie toczyły boje oto czy Bielsko będzie województwem czy nie. I co? I nic. Nie wyobrażam sobie takiego prezydenta. Trzeba by było uciekac z tego miasta a szkoda. Nich pani dalej cicho siedzi w Brukseli. Damy radę bez pani w Bielsku.

    • To ciekawe! Coś z tą pamięcią jest nie tak. Pod koniec to właściwie sama zostałam z obroną województwa. Razem ze mną był tylko Janusz Okrzesik. Wszyscy inni posłowie i senatorowie głosowali za likwidacją województwa bielskiego. Nie tylko walczyłam, składałam najrozmaitsze wnioski, organizowałam zbiórkę podpisów, zamówiłam i rozdałam wszystkim posłom koszulki z napisem: Nie oddamy Podbeskidzia. Zorganizowałam bieg sztafetowy z Bielska do Warszawy, żeby zwrócić uwagę mediów na nas. Angażowałam się do tego stopnia, że w końcu wylądowałam w szpitalu. A mój klub parlamentarny rozważał wyrzucenie mnie ze względu na niepodporządkowanie się dyscyplinie.

  2. karol1 pisze:

    Pani Grażyno niech się Pani nie przejmuje i nie dyskutuje z kims takim jak Kropka. Kropka już wsławiła się wpisami w dyskusje na portalach gazety osiedlowej, supernowej i bielsko-biała i wszędzie sączy jad. Tacy ludzie niestety też istnieją i dowodzą strachu przed Pani Kandydaturą, bo są ślepymi pretorianami obecnej władzy i kto wie czy nie na usługach (za pieniądze) obecnych układów i klik, które boją się Pani, bo wiedzą, że jest Pani osobą, która nie da się uwikłać w sieć koterii O prawdziwym zdaniu na Pani temat niech świadczą choćby wpisy i blogi Pani niegdysiejszych przeciwników politycznych choćby takich stanislawnoworyta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>