Grażyna Staniszewska zwycięzcą rankingu eurodeputowanych z woj. śląskiego

„To był wyjątkowo emocjonujący plebiscyt. Jego losy ważyły się dosłownie do ostatniej chwili. Kto został najpopularniejszym posłem i europarlamentarzystą naszego regionu dowiedzieliśmy się o północy (19 stycznia – przyp. red.). O zwycięstwach tych zadecydowało blisko 14 tysięcy internautów.” – czytamy w portalu Super-Nowa.pl

Zwycięzcą plebiscytu na najpopularniejszego eurodeputowanego z woj. śląskiego została Grażyna Staniszewska (4473 głosy). Drugie miejsce zajął Jan Olbrycht (4291 głosów), a na trzecim miejscu uplasowała się Małgorzata Handzlik (3424 głosy).

„Dziękuję wszystkim głosującym!” – mówi Grażyna Staniszewska, dla której zdanie internautów ma ogromne znaczenie. W niedzielę, tuż przed rozstrzygnięciem plebiscytu eurodeputowana podkreślała w wywiadzie dla Super-Nowa.pl: „Interesuje się tym plebiscytem. Na początku bardzo uważnie go śledziłam, z czasem obowiązki służbowe nie pozwoliły mi na to, by tego tak dokładnie doglądać. Cieszy mnie duże uznanie ze strony osób głosujących, bo świadczy o tym, że wśród użytkowników internetu, którzy mogli głosować, cieszę się zaufaniem, a to dla każdego polityka jest bardzo ważne. Nie obstawiam czy wygram, czy przegram, ale zwycięstwo będzie dla mnie wielką niespodzianką”.

Zapraszamy do lektury artykułu na temat wyników w portalu Super-Nowa.pl:  http://www.super-nowa.pl/art.php?i=11674

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Prasowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>