Zielony Zakątek w Bielsku-Białej

Pod adresem www.zielonebielsko.pl ruszył serwis internetowy organizowanego przez Grażynę Staniszewską w Bielsku-Białej konkursu Zielony Zakątek. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia serwisu i do udziału w konkursie!

Przypomnijmy, 12 maja podczas konferencji prasowej w Bielsku-Białej Grażyna Staniszewska ogłosiła konkurs „Zielony Zakątek” – konkurs na projekt i realizację zielonego zakątka na osiedlu, w którym będzie można wygodnie i z przyjemnością spędzać czas.

W konkursie mogą brać udział rady osiedli, stowarzyszenia, grupy parafialne lub nieformalne zespoły mieszkańców, liczące do 5 osób, które zgłoszą nowe dotychczas nie zrealizowane projekty. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – wycieczki do Brukseli (1 etap konkursu) oraz Strasburga (2 etap).

Dodatkowe informacje: www.zielonebielsko.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sprawy Bielska-Białej i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>