MIGAWKI Z TRASY: Komorowice

Mnóstwo miłych i ciekawych spotkań:

Komorowice

Ludzie chcą ronda im. Jana Pawła II na skrzyżowaniu Katowickiej i Mazańcowickiej. Myśleli o ulicy, ale to kłopot i koszty. W pobliżu jest już gimnazjum im. JP II.

Spotkanie w Klubie Seniora – który cały czas się utrzymuje, ba nawet oferuje posiłki, do których produkty zdobywa dzięki współpracy z okolicznymi sklepami. Fantastyczna atmosfera. Pomagają sobie nawzajem i gotowi są również na działania dla osiedla. Chcą ogrodzić mini ogródek przylegający do budyneczku, aby latem móc tam coś robić. Potrzebują 50 m siatki ogrodzeniowej. Muszę im pomóc.

Komorowice Śląskie pozbawione są jakiegokolwiek parku, nawet małego skweru, choć jest kilka miejsc, gdzie można by taki urządzić.

Wszyscy marzą o bulwarach spacerowych nad Białką. Byłby to wspaniały łącznik peryferyjnej dzielnicy z centrum. Trzeba to zrobić. Po prostu trzeba i już.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Prasowe, Inne, Sprawy Bielska-Białej, Wydarzenia, blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „MIGAWKI Z TRASY: Komorowice

 1. bulwar nad białką pisze:

  świetny pomysł, już był taki 10 lat temu i … cisza
  dobrze wrocić do tego pomysłu
  tylko czy nie popadnie znowu w zapomnienie
  jak wiele wyborczych obietnic…
  w każdym razie licze na wygraną pani grażyny
  bielsko potrzebuje nowych twarzy i smiałych decyzji…
  powodzenia !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>